Стефанчук звернувся до комітету щодо відсторонення Третьякової від п’яти засідань парламенту

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук звернувся до Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради розглянути відсторонення очільниці Комітету з питань соцполітики та захисту прав ветеранів Галини Третьякової від п’яти засідань парламенту через її висловлювання щодо смерті народного депутата Антона Полякова. Відповідне доручення Стефанчук дав на засіданні Погоджувальної ради в понеділок, 18 жовтня.

“Тут порушувалося питання… Я прошу на найближчому засіданні вашого комітету прийняти рішення по тому, що говорила тут “Партія “За майбутнє” і ставили підписи по Галині Миколаївні”, – сказав спікер.

Як відомо, під час пленарного засідання 8 жовтня народні депутати від групи “Партія “За майбутнє” заявили, що нардеп від “Слуги народу” Галина Третьякова в партійному чаті “СН” прокоментувала смерть Антона Полякова фразою: “На одного ворога менше”. Третьякова після виступу представників депутатської групи, не підтвердила, але й не спростувала відповідну інформацію.

Того ж дня голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія повідомив, що всі парламентські фракції та депутатські групи звернулися до Комітету Верховної Ради з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи парламенту щодо відсторонення Третьякової від участі у п’яти пленарних засіданнях ВР через зазначені вище висловлювання.

Водночас співголова депутатської групи “Партія “За майбутнє” Тарас Батенко заявив, що його колеги по політсилі зібрали підписи всіх голів фракцій та депутатських груп, окрім “Слуги народу”, під листом до Голови Верховної Ради Руслана Стефанчука та до голови Регламентного Комітету ВР Сергія Кальченка щодо відкликання Галини Третьякової з посади керівника Комітету ВР із питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Підписуйтесь на наш канал telegram