Статтю ексрегіонала Тулуба опублікували в парламентській газеті

Сергій Тулуб був головою Черкаської ОДА часів Віктора Януковича. Після Революції Гідності у 2014 році Тулуба було оголошено в міжнародний розшук. Проте вже через три роки його зняли з розшуку, а також скасували арешт на його майно в Київській області.

У свіжому номері газети “Голос України” вийшла стаття, автором якої є колишній голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб. У матеріалі йдеться про стан енергетики в Україні та важливість кадрів у цій сфері. Про це повідомляє 18000.

“Голос України” – це державний друкований засіб масової інформації. Зокрема, газета розміщує закони України, висвітлює діяльність Верховної Ради тощо.

Окрім газети, статтю опублікували і на сайті видання

Окрім самого тексту, в матеріалі також розміщене свіже фото колишнього голови ОДА.

“18000” кілька днів намагався з’ясувати у редакції газети історію появи публікації. Зрештою у виданні попросили написати письмовий запит на електронну пошту головному редактору “Голосу України”. У відповідь на нього повідомили, що текст авторства Тулуба надійшов у видання електронкою. Гонорар авторові не виплачували. Водночас у газеті так і не повідомили, чи перевіряли довідку автора публікації.

Підписуйтесь на наш канал telegram