Стартують зйомки приквелу фільму «Червоний»

На Тернопільщині в місті Бережани розпочнуться зйомки фільму «Червоний. Без лінії фронту» – приквелу стрічки «Червоний» режисера Зази Буадзе.

Стрічка створюється компанією «Інсайтмедіа», Тернопільською фільмкомісією, продюсерською компанією Романа Микитюка, за участі Одеської кіностудії та за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Режисером фільму знову виступить Заза Буадзе, оператором – Олександр Земляний, художником-постановником – Ольга Світлична. У приквелі у головній ролі зніметься вже відомий Микола Береза. Серед інших акторів – Даша Плахтій, Олег Стефан, Максим Панченко, Олександр Ярмола.

Події у фільмі “Червоний. Без лінії фронту” розгортатимуться в період з 1935 по 1945 рік. На територіях, які зараз належать до Тернопільської та Волинської областей. Зазначається, що у фільмі буде відтворене життя українців у міжвоєнний період. Протистояння патріотів репресіям польських, німецьких та російсько-радянських окупантів.

Данило Червоний пройде шлях від студента Кременецького ліцею до командира загону Української Повстанської Армії. І на цьому шляху його чекає кохання, перемоги, зрада та виправлення власних помилок.

Зазначається, що на основі сценарію фільму буде створено роман «Червоний. Без лінії фронту», який побачить світ одночасно з прем`єрою фільму, запланованою на 2019 рік.