Старт нової дорожньої патрульної поліції

Заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький запевнив, що дорожня патрульна поліція не влаштовуватиме засідок у кущах.

“Горезвісних засідок у кущах не буде. Патрульні екіпажі знаходяться у режимі патрулювання”, – наголосив Білошицький.

Він зазначив, що дорожня патрульна поліція реагуватиме на всі порушення тільки у межах своїх повноважень, які передбачені законом.

“У майбутньому планується обладнати патрульні автомобілі сучасними камерами вимірювання швидкості, не плутайте з автофіксацією. Зараз патрульні поліцейські будуть реагувати на порушення у сфері безпеки дорожнього руху, громадської безпеки і будуть притягувати до відповідальності в межах тих повноважень, які в них є”, — повідомив О.Білошицький.

Нагадаємо, в травні під Верховною Радою активісти закликали парламентарів боротися зі смертністю на дорогах. За їхніми словами, в Україні упродовж останніх двох років ніхто не контролює швидкісні норми. Інфраструктуру розбудовують за застарілими стандартами, а рівень користування ременями безпеки – катастрофічно низький.

 «Навіть якщо поліція зафіксує проїзд під світлофором на червоне світло або перетин подвійної суцільної смуги, за чинних процедур у суді можна доволі просто всі ці обвинувачення відкинути», – стверджує голова громадської організації «Правозахисна ініціатива» Михайло Каменєв.

 Журналіст одного з українських видань поцікавився думкою київських водіїв у чат-групі соцмережі. Коментатори погоджуються, що ефективна дорожня поліція необхідна, однак сумніваються в якості втілення цієї ідеї, основною причиною чого є побоювання в отриманні хабарів.