Стало відомо куди найчастіше мандрують українці

Попри тривалі карантинні обмеження та істотне зниження пасажиропотоків у пунктах пропуску на державному кордоні України прикордонники відмічають істотне зростання кількості поїздок громадян України до деяких країн.

Останнім часом з послабленням обмеження на виїзд закордон та збільшенням вакцинованих, українці відкрили сезон відпусток та відновили подорожі до інших країн. Водночас збільшується й обсяг прибуття в Україну іноземців.

Вже традиційно обираємо ТОП 10 країн прямування наших земляків та десятку іноземних держав, громадяни яких найчастіше приїздили в Україну у першому півріччі 2021 року, повідомляє kyiinfo з посиланням на Держприкордонслужбу.

До прикладу лідером серед українців залишається Польща – за перше півріччя до сусідньої держави їздили понад 1,9 млн громадян. Другу позицію зі зростанням більш ніж у шість разів (у порівнянні з I півріччям 2020-го) посіла Туреччина774,5 тис. українців побували у цій країні. Третє місце із подвійним приростом та загальною кількістю у понад 705 тис. поїздок громадян України посів Єгипет.

Стосовно іноземних громадян, які відвідували Україну за перші шість місяців поточного року найбільший приріст продемонструвала Турецька Республіка (+29% до показника аналогічного періоду минулого року).

На 6 % зросла кількість громадян Німеччини. Незначним в абсолютній кількості, однак дуже показовим у порівнянні, є зростання у півтора раза кількості громадян США, які прибували в Україну у першому півріччі 2021-го.

Як повідомлялося раніше, прикордонники затримали 36 нелегалів з Росії. Також результатом Операції «Карпати-2021» – стало затримання двох росіянок, по одній громадянці Білорусі та Монголії.