[:ru]США и Южная Корея начали самые масштабные совместные учения Военно-воздушных сил[:ua]США та Південна Корея розпочали наймасштабніші спільні навчання Військово-повітряних сил[:]

У навчаннях будуть задіяні 12 тисяч військових, 230 літаків ВПС обох країн, у тому числі малопомітні винищувачі F-22, та багатофункціональні винищувачі-бомбардувальники F-35.

[:ru]

США и Южная Корея на фоне угрозы со стороны КНДР начали масштабные учения военно-воздушных сил. Они пройдут с 4 по 8 декабря в акватории Тихого океана.

Пятидневные маневры под названием Vigilant Ace призваны улучшить способность совместных действий в условиях военного времени.

В столице Северной Кореи  – Пхеньяне, накануне, раскритиковали учения, пригрозив, что те лишь ускорят “самоуничтожения” США и Южной Кореи. В КНДР назвали их провокацией, которая создает риск ядерной войны.

[:ua]

США і Південна Корея на тлі загрози з боку КНДР розпочали масштабні навчання військово-повітряних сил. Вони триватимуть з 4 по 8 грудня у акваторії Тихого океану.

П’ятиденні маневри під назвою Vigilant Ace мають на меті покращити спроможність спільних дій в умовах воєнного часу.

У столиці Північної Кореї  – Пхеньяні, напередодні, розкритикували навчання, пригрозивши, що вони прискорять “самознищення” США та Південної Кореї. У КНДР їх назвали провокацією, що створює ризик початку ядерної війни.

[:]