[:ru]CША подозревают Россию в кибератаках на Олимпийские игры – The Washington [:ua]США підозрюють Росію у кібератаках на Олімпійські ігри – The Washington Post[:]

Американські спецслужби підозрюють, що Росія здійснювала кібератаки на електронні системи, що обслуговували Олімпійські ігри в Пхенчхані.

[:ru]

Как сообщает The Washington Post со ссылкой на источники, кибератака была проведена таким образом, чтобы все подозрения пали на КНДР.

По данным источника приближенного к разведке США, российская военная разведка (ГРУ) накануне Олимпиады, имела доступ к 300-м связанным с Играми компьютерам, с помощью неисправных маршрутизаторов для передачи интернет-соединения.

Попытку сорвать церемонию закрытия Олимпийских игр в Пхенчхане, как предполагают спецслужбы США, тоже могли осуществить российские хакеры.

Напомним, организаторы зимних Олимпийских игр заявили о кибератаке на теле- и интернет-ресурсы Олимпиады во время церемонии открытия спортивного событии.. Однако Международный олимпийский комитет отказался рассказать кто ответственен за атаку.

[:ua]

Як повідомляє The Washington Post  посилаючись на джерела, кібератака була проведена таким чином, щоб усі підозри падали на КНДР.

За даними джерела наближеного до розвідки США, російська військова розвідка (ГРУ) напередодні Олімпіади мала доступ до 300-т пов’язаних з Іграми комп’ютерів через зламані маршрутизатори для передачі інтернет-з’єднання.

Спробу зірвати церемонію закриття Олімпійських ігор у Пхенчхані, за припущенням спецслужб США, також могли здійснити російські хакери.

Нагадаємо, організатори зимових Олімпійських ігор заявили про кібератаку на теле- та інтернет-ресурси Олімпіади під час церемонії відкриття спортивної події. Однак Міжнародний олімпійський комітет відмовився розповісти хто відповідальний за атаку.

[:]