США можуть заморозити американські активи росіян

Американська преса наразі констатує, що Байден став до Путіна набагато жорсткіше, ніж його попередник Дональд Трамп.

Санкції США можуть не стримувати Росію від її передбачуваних втручань у вибори та кіберзломів у короткостроковій перспективі, але сигналізуватимуть про нову готовність Вашингтона притягнути Кремль до публічної відповідальності за дії, які він вважає злочинними.

Президент Джо Байден пообіцяв, що Путін “заплатить ціну”, і, як очікується, цього тижня введе санкції, які можуть варіюватися від заморожування американських активів росіян до обмеження можливості Москви випускати боргові зобов’язання, повідомляє Кий-Інфо з посиланням на агентство reuters.

Читайте також: Розвідка оголосила втрати російських окупантів за 2020 рік

Аналітики сходяться на думці, що санкції навряд чи можуть стримати Росію. Американське суспільство необхідно вчити протистояти таким дезінформаційним кампаніям, як та, яку Путін спрямував на те, щоб схилити вибори в США на користь республіканця Трампа згідно з оцінкою американської розвідки.

Приєднуйтесь до нашого телеграм каналу https://t.me/kyiinform

Як повідомляло раніше Кий-Інфо, за висновками розвідки США, нардеп Андрій Деркач разом зі спецслужбами РФ стали найголовнішими загрозами американським виборам 2020 року.

Фото: facebook.com/POTUS