США ІНВЕСТУВАЛИ В УКРАЇНСЬКУ СТУДІЮ КОМП’ЮТЕРНИХ ІГОР 3 МЛН ДОЛАРІВ

Інвестор отримав контрольний пакет акцій львівського розробника.

Львівська студія Hologryph, яка відома завдяки своїй комп’ютерній грі Secret Neighbor, отримала 3 млн доларів інвестицій від американського видавця та розробника комп’ютерних ігор компанії TinyBuild,  повідомляє «Zahid.net».

Інвестиції від американської компанії Hologryph планує витратити на  збільшення штату,  підтримку і розвиток своєї гри Secret Neighbor, а також у планах українців розробка  нової мультиплеєрної гри для ПК і консолей нового покоління PlayStation 5 і Xbox Series X/S.

Львівська  студія повного циклу створення ігор Hologryph має 11 працівників, пише  AIN.ua. Наразі основним проектом львів’ян є мультиплеєрна гра Secret Neighbor (укр. Таємний Сусід).

Події гри відбуваються у всесвіті Hello Neighbor. За сценарієм гри, група дітей намагається потрапити до підвалу будинку підступного сусіда, щоби врятувати зниклого друга. Причому один з дітей – зрадник, замаскований під дитину сусід, який має завоювати довіру інших гравців і занапастити їх. Гру загалом завантажили понад 3,5 млн разів.