США ГОТУЄ САНКЦІЇ ПРОТИ РОСІЙСЬКИХ ОБОРОННИХ КОМПАНІЙ

В санаційний список може потрапити компаній із авіаційної, оборонної та ракетної галузі.

Адміністрація США має намір накласти ряд санкцій на Міноборони Росії і інші відповідні органи, повідомляє NUR.KZ з посиланням на Риа новости

Попередній варіант документу пропонує США ввести санкції проти 30 російських компаній. Обмеження можуть запровадити проти Міністерства оборони, ряду компаній оборонної сфери і цивільної промисловості, пов’язаного з адміністрацією президента РФ підприємства, а також експертно-криміналістичного центру ГУВС по Нижньогородській області.

Також санкції можуть стосуватися російських організацій авіаційної, ракетно-космічної та атомної галузей, приладо- та двигунобудування, а також наукових центрів, пише видання. Зокрема, під обмеження можуть потрапити інститути державної корпорації «Росатом», два підприємства «Роскосмосу», а також виробники вертольотів і авіадвигунів, розробники і постачальники авіаційних матеріалів і систем організації повітряного руху.

Крім російських компаній, у санаційний список США хочуть внести 89 китайських компаній, які співпрацюють з військовими.

Вразі затвердження санкцій, компаніям з США потрібна буде спеціальна ліцензія для будь-яких контактів з російськими підприємствами зі списку, пояснює видання.

Фото: Українські новини