«Спис Україна» виграло тендер на видобуток коаліну в Дніпропетровській області

Павлівське родовище продали за 7,1 мільйона гривень.

Таку інформацію підтвердила Державна служба геології та надр України, яка провела повторний аукціон з продажу спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування коаліну первинного та піску.

Ділянка надр знаходиться в Дніпропетровській області, надається в користування на 20 років. Участь в торгах взяли чотири приватні компанії. Боротьбу за право видобувати коалін первинний та пісок вело три підприємства.

В результаті перемогу здобуло ТОВ «Спис Україна», запропонувавши найвищу ціну за лот – 7,1 мільйона гривень. Друга найвища ціна пропозиція надійшла від ТОВ «Майнінг Індастрі Груп – 7,06 мільйона гривень. Торги стартували з 2,9 мільйона гривень.

З відкритих джерел відомо, що ТОВ «Спис Україна» займається видобутком руд та інших кольорових металів, розмір статутного капіталу компанії становить 869,00 грн, а власником зазначений громадянин Туреччини Чакмак Фират.

Довідка: Державним балансом запасів корисних копалин України обліковуються запаси каолінів на 41 родовищі. Нині розробляється 21 родовище, на дев’яти з них видобуток тимчасово не ведеться. Одне родовище перебуває на стадії розвідки.

Ми підготували та розмістили в Інвестиційному атласі надрокористувача пропозиції ділянок надр з покладами каоліну для видобування чи розвідки корисної копалини. Нині в атласі міститься 16 об’єктів, шість з них уже продані на прозорих електронних торгах“, – повідомив очільник Служби.

Каолін використовують в паперовій, гумовотехнічній, керамічній, фарфорово-фаянсовій, чорній металургії та інших галузях промисловості.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform