Справу про напад на Сергія Стерненка – закрили

Сьогодні стало відомо, що поліція закрила кримінальне провадження по одному з нападів на громадського активіста

Це справа про те, як вранці 1 травня 2018 мені стріляли в потилицю, і я зміг затримати свого нападника та передати його поліції, – повідомляє Стерненко.

За словами активіста, поліція одразу ж викрала зі справи телефон виконавця злочину, а потім, після передачі справи до СБУ, з‘ясувалось, що до організації замаху був причетний тодішній провідний консультант ГУНП в Одеській області Руслан Форостяк. На його авто виконавець з ще одним спільником Карбенюком мав покидати місце злочину.

За ці 3 роки спільника навіть не допитали, а Форостяк перевівся працювати в комунальне підприємство до Труханова. І підозри не отримав. І вже не отримає, – додає Стерненко.

Генпрокурор спочатку передала справу про замах до поліції, щоб та «розслідувала» як поліція цей замах організовувала. А потім слідчий «забув» вчасно звернутись до суду про продовження строків розслідування, а в суді не міг пояснити, чому жодних слідчих дій не проводиться. Тому строк не продовжили, і справу закрили.

Це відбулось ще 01.11.2020, але я дізнався лише сьогодні, бо поліз у реєстр судових рішень. А поліція на мої клопотання про надання інформації тупо не відповідала, – додає він.

Тож вітаю Труханова, Форостяка і Карбенюка.
Їх офіційно відмазали за наявності дуже вагомих доказів.
Їм тепер нічого не буде. Бо це ж не справа про фейкові 300 гривень, – написав активіст у своєму телеграм каналі, – написав Сергій Стерненко.