СПРАВУ БУЗИНИ СОБІ ЗАБРАЛА ВЕНЕДИКТОВА, – АДВОКАТ

Про це написав адвокат Андрій Федур на своїй сторінці в соціальній мережі, також він зробив декілька важливих натяків на саму справу

Судова справа “Вбивство Бузини”
(новий поворот)
, – Федур

Вчора у цій справі відбулись надзвичайно важливі зміни — підтримання публічного обвинувачення в суді з цього дня здійснюють прокурори офісу Генерального Прокурора.


Тобто сама Ірина Венедіктова безпосередньо буде керувати цим процесом, і все піде як піде, чи як вам треба. Подія настільки історично значуща, що навіть “суд присяжних” в Шевченківському районі скасував карантинні заходи (продемонструвавши свою незалежність від Уряду Шмигаля), і до зали судового засідання були допущені всі бажаючі, а головне телеканали північно-східного спрямування.
Те що пані генеральна прокурорка є звитяжною жінкою і бере на себе відповідальність за цю безперспективну для неї справу, я зрозумів. Але я не можу зрозуміти тих, хто втягнув її в чужу для неї гру.
Мені цікаво, чи знає генпрокурорка Ірина Венедіктова що:

 1. У цій справі взагалі не проводилось впізнання трупа (наслідки спеціалістам надіюсь не потрібно пояснювати)!
 2. Хто “впізнав” і заявив про вбивство саме Олеся Бузини, де і коли це відбулось (дуже цікава історія).
 3. Хто забрав з місця злочину дві кулі, а відповідно і дві гільзи патронів, відстріляних з пістолета ТТ. Чому саме це так було необхідно приховати (за обвинуваченням стрілок один і стріляв з револьвера).
 4. Чому слідство декілька років відмовлялось шукати ці кулі і пістолет (револьвер теж слідству виявився не потрібним, не шукали).
 5. У обвинувачених є алібі, і очевидці допитані судом ( в порядку ст. 225 КПК України) ще п’ять років тому, матеріали знаходяться в Печерському суді столиці.
  На цьому поки що зупинюсь.
  Скоро ми маємо перейти до дослідження доказів прокурора, який надав суду декілька тисяч доказів (буде що досліджувати)! Спеціалісти. Уявляєте собі справу про вбивство (один епізод, вогнепал), де у прокурора тисячі доказів?
  Особисто я, з нетерпінням, чекаю перевірки фактичних обставин викладених в обвинувальному доказами прокурора. Вже при дослідженні протоколу огляду місця події буде витягнуто чахликову голку, – написав адвокат.

Нагадаємо, що телеканал ЗІК опублікував відео де мати Бузини підтверджує факт зустрічі із генпрокуроркою.