Справа Гандзюк: суд залишив ексголову Херсонської ОДА Мангера під вартою

За результатом апеляційного розгляду ухвалу Дніпровського районного суду міста Києва від 07 грудня 2021 року залишено без змін, апеляційну скаргу сторони захисту – без задоволення.

Київський апеляційний суд залишив під вартою колишнього голову Херсонської обласної ради, обвинуваченого в організації нападу на активістку Катерину Гандзюк. Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на пресслужбу суду.

Колегія суддів Київського апеляційного суду розглянула апеляційну скаргу, подану стороною захисту обвинуваченого в організації нападу на активістку Катерину Гандзюк колишнього голову Херсонської обласної ради Владислава Мангера на ухвалу Дніпровського районного суду міста Києва від 07 грудня 2021 року.

Адвокати ексголови Херсонської ОДА намагалися оскаржити рішення суду, який задовольнив клопотання прокурора Офісу Генерального прокурора та продовжив строк дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою до 04 лютого 2022 року включно без визначення розміру застави щодо обвинуваченого Владислава Мангера.

Читайте нас у telegram