СПОСТЕРЕЖНИЙ ПОСТ «БАНЯ»

Всі видохнули від ранкового хайпу? Кількість заробленого профіту нормальний? А тепер коротко і по суті, але для початку нам прийдеться зазирнути в минуле, щоб досконально розібратись, що сьогодні трапилось і чому росіяни нагло пішли в атаку.

Всі видохнули від ранкового хайпу? Кількість заробленого профіту нормальний?
А тепер коротко і по суті, але для початку нам прийдеться зазирнути в минуле, щоб досконально розібратись, що сьогодні трапилось і чому росіяни нагло пішли в атаку.

СПОСТЕРЕЖНИЙ ПОСТ «БАНЯ».

На початку січня всі пам’ятають чергове загострення, втрати і кількість поранених навколо зони розведення «Золоте». Насправді в декількох кілометрах північніше, наші хлопці наважились зайняти невеличку ділянку в сірій зоні. Звісно, ворог на це не міг закрити очі і намагався любими методами не дозволити цього, але ЗСУ кращі, досягли своєї мети, назвавши нову позицію – «Баня»!!! Так, цей клаптик землі для нас був досить важливий, тому що до цього ми не бачили позиції ворога і звідки від веде регулярний вогонь в нашому напрямку. З моменту закріплення, росіяни вже не так часто стріляли, а всі їх намагання швидко подавлялись. Саме цей спостережник став кісткою в горлі росіян, які певно довгий час готувались ним заволодіти, що й сталось сьогодні зранку.

Після інтенсивної арт підготовки, вже під час якої в нас були поранені, ворог двома групами, приблизно по 10 чоловік почав штурмувати «Баню». Було прийняти рішення нанести удар у відповідь. З нашого боку летіло все можна і недозволено. Хлопці вимушені були покинути позицію, тому викликали вогонь на себе і по позиціям ворога, відстань до яких всього 150-200 метрів (про радіус розльоту осколків 152мм погугліть).

Наваляли у відповідь знатно, був запрошений режим припинення вогню. Нажаль, один боєць загинув, його не встигли витягнути з полю бою. Зараз на ділянці повна тиша і працюють представники СЦКК. Якщо все буде добре, на завтра намічений обмін загиблими. Звертаю увагу, що ворог поніс більші втрати, завдяки оперативним рішенням і тій кількості снарядів, яка полетіла в бік ворога.

Короткий підсумок – не розводьте хайп, не критикуйте і не заважайте військовим шостий рік поспіль робити свою справу. Допомагайте армії і буде вам добро.

P.S. Коментувати заяви політичних інвалідів і їх плани по «врегулюванню конфлікту», а не війни Росіі проти Украіни бажання не маю.
P.S. Хто там писав про загиблих і три втрачених позиції. Як ви там? Нормас? Совість в сраку не лізе?
Доповідь закінчив.
Римарук”

Російсько-терористичних війська ведуть вогонь по позиціям українських захисників з населених пунктів під прикриттям цивільних громадян.