Спортивний дайджест: вдалий день українців у НБА, несподіваний програш “Шахтаря”

Українські баскетболісти прогресують, демонструючи вдалу гру за нові команди.

Баскетбол. У НБА пройшов черговий ігровий день, який запам’ятався чудовою грою вітчизняних баскетболістів. Атакувальний захисник Oklahoma City Thunder Святослав Михайлюк продемонстрував чудову гру, допомігши своїй команді на виїзді здолати Houston Rockets 114:112.

Вихованець “Черкаських Мавп” провів на паркеті 21 хв та набрав 15 очок, реалізувавши 3 дальні кидки. Коефіцієнт корисності українця склав +2 бали. Якісний виступ Святослава сподобався не тільки головному тренеру, а й PR відділу Oklahoma City Thunder, який зробив нарізку вдалих дій Михайлюка на паркеті.

Інший гравець національної збірної України з баскетболу Олексій Лень не спромігся стримати зірок Brooklyn Nets Кайрі Ірвінга та Джеймса Хардена. Його команда Washington Wizards поступилися одному з лідерів чемпіонату 106:113.

Не дивлячись на негативний результат зустрічі, український бігмен став другим за результативністю баскетболістом своєї команди, набравши 20 очок, зібравши 9 підбирань та двічі заблокувавши гравців з Нью-Йорку.

Футбол. 19-й тур Української Прем’єр-Ліги подарував справжню несподіванку вболівальникам. Донецькому “Шахтарю” необхідна була перемога, щоб не відпускати від себе динамівців.

Але команда не впоралась із завданням, поступившись на момент гри останньому колективу УПЛ “Львову” з рахунком 3:2. Такий результат донецького колективу дозволив столичному “Динамо” збільшити відрив у чемпіонській гонці до 7 пунктів, обігравши у паралельному матчі “Рух” 3:0.

До речі, перемога динамівців з рахунком 3:0 стала 70-ю в чемпіонатах України. Своєю чергою, перервалася “суха” серія “Шахтаря” на полях суперників, яка з 4 жовтня минулого року тривала 447 хвилин.

Нагадаємо, що нещодавно відбулося жеребкування 1/4 ЛЧ, а вже 24 березня, підопічні Андрія Шевченка матчем проти Франції на виїзді розпочнуть свій шлях до відбору на ЧС-2022. Гра запланована на 21:45.

Фото та Відео: facebook.com/okcthunder; upl.ua