СПОРТСМЕНА ГРИЦАЯ, ЩО ВИКЛИКАВ НА ПОЄДИНОК УСИКА – ЗВІЛЬНИЛИ

Спортсменів Грицая та Несвятипаску звільнили з посад викладачів

У наказі про звільнення – формулювання «за прогули без поважних причин»

Українських борців вільного стилю Богдана Грицая та Дмитра Несвятипаску було незаконно звільнено з посад викладачів київського Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного. Про це Несвятипаска написав на своїй сторінці у «Фейсбук». 

Спортсмен зазначив, що в наказі на звільнення, оприлюдненого ним у соцмережі, зазначено, що його позбавили посади за прогули без поважної на те причини і пов’язує це зі своєю активною протидією спробі рейдерського захоплення коледжу. 

“Як і всі класичні рейдери, ці теж пішли шляхом свавілля. Звільнили по сфабрикованим актам. Ось до чого призводить коли до влади приходять шахраї, плагіатори та відверті українофоби на кшталт Сергія Шкарлета. Московські агенти завжди намагалися впливати на світогляд молодого покоління через спорт та освіту. На жаль, реванш таки відбувся. Всіх хто причетний до цього ми пам’ятаємо, так само як і тих, хто пасивно за цим спостерігав. Дякую всім хто був поруч та підтримував! Боротьба продовжується“, – написав Несвятипаска у своєму дописі.

Юрист Кий-Інфо Максим Скундзя прокоментував законність звільнення Несвятипаски: «Звільнення за такими формулюваннями цілком може бути, оскільки не суперечить закону про працю, але спортсмен може звернутися в суд і оскаржити це рішення. Вірогідність виграти суд  і відновитись на посаді у Несвятипаски досить висока. Тому, зазвичай, роботодавець не використовує цю підставу для звільнення».

Колега Дмитра Несвятипаски Богдан Грицай відомий тим, що викликав Олександра Усика на бій без правил. Спортсмен опублікував свій виклик після погроз Усика розправитися з «диванним експертом», що критикував його.

«Олександр, подивився твій останній відосик, де ти намагаєшся залякувати людей. Ти що, Кадиров? – написав Грицай і додав. – Якщо спортсмени бійцівських видів спорту будуть застосовувати свої навички проти прав свободи людини, то бандитизм кінця СРСР буде здаватися справедливістю і правопорядком».

Усик виклик на бій так і не прийняв.