СПІВУЧАСНИКА РОЗГОНУ МАЙДАНУ ПРИЗНАЧЕНО КЕРІВНИКОМ ДЕПАРТАМЕНТУ В СБУ

Володимир Зеленський призначив начальником Департаменту захисту національної державності Служби безпеки України Олександра Куксу. Під час Майдану Кукса був заступником Олександра Щеголєва. Якого наразі обвинувачують і судять за організацію та здійсненні силового штурму протестувальників на Майдані шляхом проведення антитерористичної операції в ніч на 19-те лютого 2014-го року.

В засіданні 19.05.2020 в Шевченківському суді досліджували слідчий експеримент за участю Олександра Щеголєва. На слідчому експерименті ще в якості підозрюваного Щеголєв зазначив, що він в ту ніч, коли пішов з СБУ до Київського МВС на Володимирській 15, взяв з собою Олександра Куксу. Який на той час був заступником начальника головного управління СБУ в Києві та Києвській області по лінії Т (тероризм).


Як встановлено слідством і ці докази вже досліджено в суді, на Володимирській 15 в кабінеті і.о. керівника міліції Києва Мазана, тоді перебували всі представники СБУ, МВС, МНС, прокурор – які були необхідні щоб ввести в дію план “Бумеранг”. З Куксою включно.


Указ про призначення Кукси https://www.president.gov.ua/documents/142021-36313
Відео засідання Шевченківського суду у Справі Щеголєва 19.05.2020
https://www.youtube.com/watch?v=VgkwSUtYFvM

Наступне судове засідання у справі Щеголєва заплановане 28 січня 2021 року о 8:30. Шевченківський районний суд Києва. Дегтярівська 31а.


Нагадаємо, ексначальник СБУ у Києві та Київській області Олександр Щеголєв обвинувачується в організації та здійсненні силового штурму протестувальників на Майдані шляхом проведення антитерористичної операції, у тому числі її силової фази у домі профспілок. Силовий розгін у ніч з 18 на 19 лютого 2014 року. Окрім того, що Кукса отримав поранення під час АТО в 2014 році, інших згадок про нього ЗМІ не повідомляють.

Джерело: Адвокатська дорадча група.