Спецпризначенці затримали міжнародного злочинця з Молдови

Протягом 2013-2015 років чоловік ошукав майже на мільйон доларів США десятки своїх земляків, у тому числі пенсіонерів та батьків хворих дітей, які збирали гроші на лікування.

Кіберфахівці Управління СБУ у Харківській області встановили місцезнаходження і затримали громадянина Республіки Молдова, який 5 років перебуває у міжнародному розшуку по лінії Інтерполу.

За даними правоохоронців, 32-річний іноземець переховувався в Україні від кримінальної відповідальності за вчинення шахрайства в особливо великих розмірах. Злочинець використовував підроблені документи громадянина України і постійно змінював місця проживання.

У квітні 2016 року молдавське правосуддя визнало його винним у вчиненні злочину та засудило до 15 років позбавлення волі. Оперативники спецслужби затримали міжнародного злочинця поблизу місця його тимчасового мешкання у Дніпрі, інформує офіційний онлайн ресурс Служби безпеки України.

Читайте також: Офіцер СБУ кришує незаконний бізнес, — розслідувачі

Наразі вирішується питання щодо застосування до затриманого екстрадиційного арешту. Правоохоронці перевіряють можливу причетність іноземця до скоєння аналогічних злочинів на території України.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform