Спецпризначенці затримали агента військової розвідки РФ

Мешканець Черкаської області був завербований російською спецслужбою на території РФ.

Контррозвідники викрили агента російської військової розвідки у Черкаській області. Злочинця затримали «на гарячому» під час отримання секретної інформації про один із складів артилерійських боєприпасів регіону.

Оперативники СБУ встановили, що мешканець Черкаської області був завербований російською спецслужбою на території РФ. Основне завдання, яке поставили перед українцем російські куратори ‒ збір та передача інформації про військові стратегічні об’єкти. Щоб виконати вказівки російської розвідки, зловмисник намагався залучити до протиправної діяльності військовослужбовця Збройних Сил України.

Контррозвідники та слідчі СБУ задокументували факти збору зловмисником відомостей, у тому числі з обмеженим доступом, щодо місць розташування артилерійських складів на території регіону, режиму їх охорони, переліку та кількості боєприпасів, що зберігаються на них, повідомили у пресслужбі СБУ.

Наразі затриманому повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) КК України, вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу. Нагадаємо, СБУ викрила російського агента на Хмельниччині.