Спецпризначенці виявили прихований арсенал російських терористів неподалік від лінії розмежування

У результаті операції співробітники спецслужби знайшли приховані арсенали, залишені бойовиками у 2014 році під час бойових дій на Луганському напрямку.

У Луганській області Служба безпеки України виявила 3 схованки терористів з бойовими засобами ураження. Схрони було облаштовано у Щастинському районі за 3-5 км від лінії розмежування, повідомили у СБУ.

У результаті операції співробітники спецслужби знайшли приховані арсенали, залишені бойовиками у 2014 році під час бойових дій на Луганському напрямку. Особливу небезпеку для цивільного населення становили протипіхотні осколкові гранати РГН і ударно-дистанційні запали УДЗ, які зберігалися у підземному схроні поряд із дачним селищем неподалік міста Щастя.

Крім того, у схованці, облаштованій бойовиками у районі села Гречишкине, правоохоронці виявили: 3 постріли до гранатомета ПГ-7; 13 підривників ГО-2; 7 гранат Ф-1 та РГД-5; 2 мінних підривника і запал для гранат та понад 1 тис. набоїв.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Усе озброєння перебувало у бойовому стані. Вилучення та знешкодження засобів ураження проводилося спільно зі співробітниками ДСНС та саперами Збройних Сил України.