Спад промислового виробництва в Єврозоні послаблюється

Активність у приватному секторі єврозони досягла максимуму за вісім місяців, а послуги та стабілізація показників у більшій частині регіону компенсували дедалі жахливішу ситуацію в німецькому виробництві.

Про це повідомляє Telegram “Перший Бізнесовий“, передає Кий-Інформ.

Дані в четвер показали, що індекс менеджерів із закупівель S&P Global у лютому зріс до 48,9, що є сильнішим за прогнозовані економістами 48,4 і є найближчим до рівня 50, який свідчить про зростання з червня. Це все завдяки послугам, які несподівано перестали скорочуватися після шести місяців скорочення.

Тим часом у промисловості спостерігалося несподіване поглиблення уповільнення, у чому винна Німеччина. Фабричний показник для найбільшої економіки регіону впав до найнижчого рівня з жовтня, виявивши падіння виробництва разом із різким падінням нових замовлень у країні та за кордоном.

Ці цифри вказують на зростання розбіжностей між Німеччиною та рештою регіону та з’являються на тлі підвищеної стурбованості щодо економічних показників країни, які обтяжуються тривалою слабкістю її великого виробничого сектора. Уряд у середу знизив свій прогноз зростання на цей рік лише до 0,2% після скорочення в 2023 році.