Сьогодні завершились протиаварійні роботи в костелі Святого Миколая

Виконано перший етап відновлення костелу після пожежі у вересні.

Підписуйтесь на нас у telegram

31 січня 2022 року завершились відновлювані роботи після пожежі, яка сталась в костелі 3 вересня 2021 року. Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на адвоката та представника благодійників Масі Найєма у Facebook.

За цей час на протиаварійні роботи витратили 21,5 мільйона гривень. Це гроші 21 українських бізнесменів. Одразу після пожежі, вони вирішили допомогти відновити храм.

За словами Найєма, за роботи відповідав Національний будинок органної та камерної музики, який звітував за витрати. Більшість коштів пішла на протиаварійний ремонт і реставрацію – 19,3 мільйона гривень.

Інші гроші витратили на технічне обстеження будівлі, експертизу, утримання служби замовника та нагляд за будівельними роботами.

Крім того, представники бізнесу створили благодійну організацію «Фонд костелу Святого Миколая». На його рахунку залишилося трохи більше ніж 8 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що пожежа у костелі Святого Миколая спалахнула 3 вересня увечері на 1 та 2 поверсі органної зали. Обійшлося без жертв та постраждалих. Попередньою причиною пожежі було коротке замикання в органі.