СЬОГОДНІ ВРАНЦІ АКТИВІСТИ ПРИЙШЛИ ДО БУДИНКУ ПРЕЗИДЕНТА ЗЕЛЕНСЬКОГО (ФОТО)

Сьогодні вранці відбулась акція біля будинку президента України Володимира Зеленського. Ініціатива Хто замовив Катю Гандзюк вважає, що учасники злочину купили найвище керівництво держави.

Ми маємо багато запитань до Президента. Ми хочемо знати, чи його слова про притягнення до відповідальності замовників вбивства Катерини Гандзюк не були порожніми обіцянками заради політичного піару.”, – заявляє ініціатива.

Приходили сьогодні під дім Зеленського, котрий несе персональну відповідальність за слив справи Каті. І наступає на ті ж граблі, що і Порошенко. Ну що ж. Ми дали достатньо часу, щоб розмотати цю справу і виконати обіцянки. Самі винні, гражданочці подякуйте, – Роман Синіцин, громадський активіст.

“Саме тому сьогодні зранку ми прийшли до будинку, де він проживає. Очевидно, що генпрокурор та голова СБУ не розповідають Президенту про справжній стан речей. Ми готові розповісти Президенту те, що не цікавить генпрокурорку, про відсутність доказів в матеріалах справи і про помилки слідства.

Ми не втомимось приходити під будинок Президента, до Офісу Президента, чи на його офіційні зустрічі. Пане Зеленський, не наступайте на граблі попереднього президента!, – завершують прес-реліз в Ініціативі.

Офіс президента поки що не відреагував на дану акцію, особиста сторінка президента також без повідомлень.