Сьогодні відзначаємо День Гідності та свободи

День гідності та свободи – одне зі знакових офіційних свят, встановлене на честь двох революції, які відбулися в Україні у 2004 та 2013 роках. Щорічно 21 листопада українці вшановують пам’ять про людей, які під час Революції Гідності та Помаранчевої революції стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів держави та її європейського вибору.

У Києві до Дня Гідності та Свободи, який відзначається щорічно 21 листопада, відбудуться меморіальні заходи, національно-патріотичні проєкти, тематичні виставки та мистецькі акції.

Про це повідомила пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Так, 21 листопада на алеї Героїв Небесної Сотні відбудеться молебень, покладання квітів та хода “Не втрачаймо гідність. Захистимо свободу”за маршрутом: перехрестя вул. Хрещатик та алеї Героїв Небесної Сотні – тимчасовий Меморіал Героїв Небесної Сотні.

На Майдані Незалежності, довкола монумента Незалежності, пройде презентація вуличної виставки “Мальована історія Майдану” – графічного роману-виставки про Революцію Гідності. Також на Майдані презентують проєкт “Відчуття Майдану” – інсталяція з LED-екранів, на яких транслюватимуться архівні кадри, зняті під час подій Революції. У цей же день в Київському академічному театрі “Колесо” відбудеться вистава “Ми Майдан”

Підписуйтесь на наш канал telegram