СЬОГОДНІ РАДА МОЖЕ ЗРОБИТИ АВАКОВА “ВСЕСИЛЬНИМ” СИЛОВИКОМ, – ШАБУНІН

Голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін повідомляє на своїй сторінці у соціальній мережі про законопроект, який сьогодні розглядатиме Рада.

Голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін повідомляє на своїй сторінці у соціальній мережі про законопроект, який сьогодні розглядатиме Рада. Законопроект №2412 “Про розвідку” дарує “тимчасовому” міністру, надповноваження, – каже Шабунін, – наприклад:

  • під прикриттям розвідувальних завдань побудувати агентурну мережу по всьому Світу і проводити будь-які спецоперації;
  • мати таємний бюджет на організацію усього цього щастя: купівля техніки, нерухомості, спецзасобів і т.д.;
  • мати агентів у посольствах як українських, так і іноземних в Україні, урядах, оборонних структурах інших держав, міжнародних організаціях;
  • застосовувати багато інших не завжди чистоплотних, але дуже ефективних розвідувальних інструментів, про які професіонали не дуже люблять говорити… ;

Нагалошу, цієї норми не було в президентському законопроекті. Її було вчора таємно додано на засіданні комітету з безпеки ВРУ.

Депутатів будуть розводити тим, що, наділення Нацгвардії статусом суб’єкта системи воєнної розвідки, необхідне для тактичної розвідки на Сході.

Додане в законопроект формулювання дає Аваківській Нацгвардії ЗНАЧНО ширші повноваження. Яке відношення до тактичної розвідки має агентурна мережа, скажімо, в Британії чи таємно придбана нерухомість в Італії?

Зважте, я не дискутую потребу НГ в праві проводити військову розвідку на Сході. Це більше до керівництва Збройних Сил питання.

І ще одне. Кожного разу, коли Аваківські депутати співатимуть про турботу міністра за бійців, згадуйте 14 мільйонів, які його син вкрав на закупці спорядження для них http://bit.ly/2WsCbTw.”, – за інформацією Центр протидії корупції