СЬОГОДНІ ПОЛІЦІЯ ІСПАНІЇ ЗАТРИМАЛА ГРОМАДЯН РОСІЇ – ЦЕ НАЙБІЛЬШЕ ВИЯВЛЕНЕ ЗЛОЧИННЕ УГРУПУВАННЯ ЗА ОСТАННІ РОКИ

В ОПГ мали намір контролювати основні сектори економіки Іспанії та проникнути в державні установи

Сьогодні поліція Іспанії спільно з Європолом провела спецоперацію і затримала 23 особи за підозрою у відмиванні грошових коштів, пов’язаних з російськими організованими злочинними угрупованнями.  Серед затриманих – вісім громадян Росії. Повідомляє пресслужба Іспанської Національної поліції.

У прес-релізі правоохоронних органів Іспанії говориться, що затримана ОПГ “планувала взяти під контроль ключові сектори економіки Іспанії та проникнути в державні установи, спираючись на допомогу юристів, державних службовців, політиків, бізнесменів і комп’ютерних хакерів”.

Угруповання, на сліди якої поліція вийшла ще в 2013 році, контролювала дискотеки, ресторани і об’єкти нерухомості на іспанському узбережжі.  Крім цього, члени банди витрачали великі суми на хабарі для проникнення в іспанські структури.

Поліція називає це найбільшою операцією проти східноєвропейської мафії, проведеній в Іспанії за останні 10 років.

В ході обшуків були вилучені 300 тисяч євро готівки, діаманти, електронні гаманці з криптовалютою.  Серед злочинів, до яких має відношення мережа, в поліції називають вбивства, торгівлю людьми, наркотиками та зброєю.