Слідство перевіряє всі можливі версії смерті судді Печерського суду

Проведено судово-медичну експертизу та призначено ще декілька експертиз, за результатами яких будуть відпрацьовуватися слідчі версії.

Наразі перевіряються всі можливі версії смерті судді Печерського районного суду Києва Віталія Писанця. Про це розповів Олексій Сухачов, виконуючий обов’язки Директора Державного бюро розслідувань в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна».

Олексій Сухачов повідомив, що працівники ДБР уже провели невідкладні слідчі дії, а також слідчий експеримент за участю осіб, які перебували на місці події.

«Усі учасники події перебувають у комунікації зі слідчими, тобто через дуже короткий проміжок часу ми поставимо крапку в цьому провадженні», – наголошує Олексій Сухачов.

Крім того, в.о. Директора ДБР підкреслив, що перевіряються всі можливі версії слідства, тому про виключення версії навмисного вбивства поки говорити рано.

«Якщо будуть отримані вагомі докази для підтвердження тієї чи іншої версії та виникне відповідна потреба – обговорюватимемо зміну кваліфікації», – додав Сухачов.

Нагадаємо, що 11 вересня 2021 року суддю Печерського райсуду міста Києва Віталія Писанця знайшли мертвим у селі Погреби.

Підписуйтесь на наш канал telegram