Слідчі Нацполіції викрили схему незаконного ввезення в Україну залізничних вагонів із РФ

Понад 600 вагонів були завезені в Україну та поставлені на облік за підробленими документами.

Під час досудового розслідування слідчі Національної поліції України викрили схему ввезення на митну територію України у режимі імпорту залізничних вагонів.

Такі дії суперечать вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 30.12.2015 року № 1147 “Про заборону ввезення на митну територію України товарів, що походять із Російської Федерації”, повідомила пресслужба МВС.

Зокрема постановою передбачено пряму заборону ввезення з РФ на митну територію України залізничних вагонів. Правоохоронці встановили, що один із суб’єктів господарської діяльності з РФ завіз на митну територію України понад 600 залізничних вагонів, які у подальшому були взяті на облік за підробленими документами щодо їх походження. Крім того, строк експлуатації частини вагонів закінчився у 2020 році.

Сьогодні, 8 квітня, на території міста Києва та Київської області проведено ряд обшуків, під час яких вилучено документацію щодо придбання залізничних вагонів у юридичних та фізичних осіб РФ та ввезення їх на митну територію України.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform