Скандал із відеокамерою в душі у гуртожитку КПІ: комендантка заперечує, що відмовляла дівчат звертатися в поліцію

За словами комендантки, вона сама ініціювала звернення в поліцію.

28 жовтня в жіночій душовій гуртожитку №7 Київського політехнічного інституту студентка знайшла відеокамеру. Про це повідомляє Дзеркало тижня.

“Оператора” одразу знайшли – ним виявився студент другого курсу, поліція відкрила справу. Однак згодом з’явилася інформація, що комендантка гуртожитку Лариса Гуровська відмовляє дівчат, які могли бути зафільмовані оголеними, писати колективну заяву на злочинця. 3 листопада про знецінення коменданткою проблеми написала Студрада КПІ, а 4 листопада депутатка від “Голосу” Інна Совсун повідомила про відвертий шантаж і пообіцяла написати депутатське звернення, щоб добитися розслідування щодо порушення недоторканності приватного життя та дій комендантки.

“Завідувачка гуртожитку спочатку обіцяла тримати справу на контролі, а тепер закликає дівчат, які хочуть написати колективну заяву, “вгомонитися”. Комендантка стверджує, що всі мають переглянути свої вчинки. На її думку, вимагати покарання для порушника – це булінг, звинувачує студенток, що вони більше цікавляться матеріальною компенсацією, ніж покаранням, шантажує, що притягатиме до відповідальності за куріння”, – пише Совсун. 

Комендантка стверджує, що не перешкоджає слідству і навіть сама викликала поліцію.

“Це я розкрила цей злочин. До мене у п’ятницю прийшла студентка, яка знайшла цю камеру в душовій у четвер. Вона сама її зняла, віднесла до себе в кімнату, а потім принесла мені. Я викликала департамент і поліцію, написали заяву. Ми тут розбиралися з цією справою до о пів на другу ночі, була вся адміністрація”, – каже комендантка.

Гуровська стверджує, що нічого не казала про булінг, матеріальну компенсацію та не шантажувала курінням.

Водночас вона переживає, що якщо справа набуде широкого розголосу через заведену кримінальну справу, студенти влаштують порушнику “самосуд”. За її словами, хлопець у п’ятницю поїхав додому і поки його не бачили в гуртожитку.

Підписуйтесь на наш канал telegram