Сіверська бригада спростувала інформацію щодо неналежного харчування військових

Харчування в 1 окремій танковій Сіверській бригаді було і буде на найвищому рівні. Система харчування здійснюється за каталогом. Набір продуктів збільшився до 400 найменувань, що дозволяє максимально урізноманітнити меню, зробити його збалансованим та відповідним харчовій цінності, - повідомляє 1 окрема танкова Сіверська бригада.

Також додають: у липні минулого року була відкрита капітально відремонтована їдальня бригади, в якій поставлені новітні духові шафи та варочні панелі, система роздачі з підігрівом їжі та охолоджуючі системи для напоїв. Закуплені набори нового керамічного посуду, з якого харчується особовий склад.


На базі танкової бригади харчується зокрема і особовий склад Гончарівського полігону. Усі інші підрозділи ЗСУ та інших військових формувань, які проходять навчання на полігоні, харчуються винятково своїми силами, не маючи ніякого відношення до харчування танкової бригади.


Інформація щодо неякісного харчування, що була скопійована з соціальної мережі та поширена засобами масової інформації, є фейком та не відповідає дійсності, – повідомляють у бригаді.

Нагадаємо, в мережі була поширена інформація щодо неякісного харчування військових, що викликало негативну реакцію у суспільства.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform