Шрі-Ланка хоче впровадити російську платіжну систему «Мір»

Шрі-Ланка обговорює з росією можливість приєднання до платіжної системи «Мір», повідомив міністр транспорту Шрі-Ланки Бандула Гунавардана.

Підписуйтесь на нас у telegram

Міністр заявив, що Росія попросила Шрі-Ланку прийняти платіжну систему карткового банку «Мир Банк», яка має на меті обійти санкції США проти неї.

Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на Daily Mirror.

Карти «Мір» приймаються у 11 країнах: Туреччині, В’єтнамі, Південній Кореї, Вірменії, Узбекистані, Білорусії, Казахстані, Киргизії, Таджикистані, Південній Осетії та Абхазії.

Крім того, міністр транспорту Шрі-Ланки розповів про плани відновити авіасполучення з росією. За його словами, рейси можуть запустити вже у жовтні.

«Спочатку ми спробуємо відновити рейси з москви до Коломбо та назад. Після цього – Санкт-Петербург… Ми сподіваємось відновити їх до середини жовтня цього року», – сказав Гунавардана.

Напередодні стало відомо, що російські військові під час окупації Куп’янська тримали в одному із підвалів міста семеро студентів зі Шрі-Ланки. Про це розповів президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні.