Шмигаль поінформував про кількість заявок на виплати по 1000 гривень у рамках “єПідтримка”

За декілька днів банки відкрили 1,7 мільйона віртуальних карток для виплат вакцинованим громадянам.

У рамках пілотного проєкту “єПідтримка” вже оформлено 500 тисяч заявок на виплати по 1000 гривень вакцинованим громадянам України. Про це повідомляє kyiinfo з покликанням на засідання уряду.

“У понеділок вже почалося тестування. За перші дві доби роботи пілотного проєкту для тестувальників “єПідтримка” оформлено 500 тисяч заявок на виплату. Це непоганий старт”, – сказав Шмигаль.

Як відомо, із 13 грудня стартував пілот проєкту “єПідтримка”, який дозволить отримати тисячу гривень за вакцинацію проти коронавірусу. Для тих українців, хто не братиме участь у бета-тестуванні проєкту “єПідтримка”, послуга буде доступна лише з 19 грудня. Заявку можна подати до кінця терміну дії програми, тобто до 18 грудня 2022 року.

На витрату 1000 гривень є чотири місяці з моменту їх зарахування на картку.

Виплату може отримати виключно громадянин України, який досяг 18 років і має в застосунку Дія “зелений” COVID-сертифікат вакцинації.

Проєкт реалізовується для того, щоб підтримати бізнес – через людей. Насамперед ті галузі економіки, які найбільше постраждали від карантинних обмежень. Креативний сектор – театри, музеї, кіно. А також транспортну сферу – авіацію та залізницю. Із січня українці, старші 60 років, які пройшли повну вакцинацію проти COVID-19, зможуть витратити передбачені законом тисячу гривень на соціальні потреби, у тому числі на придбання ліків.

Читайте нас у telegram