“Шлюбного” афериста засуджено до 6 років позбавлення волі

"Шлюбний" аферист ошукав українок на 1,5 мільйони гривень.

За підтримки публічного обвинувачення Дніпровською окружною прокуратурою, судом оголошено обвинувальний вирок 35-річному чоловіку за фактами шахрайського заволодіння коштами потерпілих у особливо великих розмірах та втечі з під варти (ч. 2, 4 ст. 190 КК України, ч. 2 ст. 393 КК України).

Згідно з матеріалами слідства, 35-річний громадянин Молдови, який раніше вже відбував покарання за вчинення шахрайських дій, після відбуття покарання не став на шлях виправлення та продовжив вчиняти шахрайські дії.

Так, упродовж 2018 року, представляючись працівником Адміністрації Президента чи акціонером іноземного банку, чоловік вводив в оману жінок, обіцяючи одружитися, йдеться у повідомленні Київської прокуратури.

Одночасно аферист встигав ошукати і їхніх родичів, пропонуючи участь у спільному бізнесі та отримуючи на це кошти. Діями зловмисника потерпілим було завдано збитків на суму понад 1,5 млн гривень.

Чоловіка затримали у столиці у квітні 2018 року. А вже у червні 2018 року він здійснив втечу з-під варти, підкупивши конвоїра, однак невдовзі був затриманий та повернутий у СІЗО.

Читайте також: ДВІ УКРАЇНКИ ВПЕРШЕ “УЗАКОНИЛИ” ОДНОСТАТЕВИЙ ШЛЮБ

Вироком Дніпровського районного суду м. Києва чоловіка визнано винним в інкримінованих злочинах та засуджено до 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна, що йому належить.

Раніше ІТ-компанія youcontrol, що розробляє сервіси на основі відкритих даних, розповіла як не потрапити у пастку “шлюбних” аферистів.

Нагадаємо, що Кий-Інф” повідомляло як фіктивний шлюб допоміг більше 200 іноземцям отримати українські паспорти, а у 2021 році в Україні було створено понад 42 000 сімей.