ШКОЛЯРІ ЗБИРАЮТЬ СТАРІ МОНЕТИ, АБИ ДОПОМОГТИ ХВОРИМ УЧНЯМ

Напередодні Дня святого Миколая у вінницькій школі №20 організували благодійну акцію “Монетки на життя” для трьох хворих учнів.

У холі навчального закладу встановили контейнери для збору копійок номіналом 5 та 25, які нещодавно вийшли з обігу. 

У нашому закладі існує традиція – завжди простягати руку допомоги тим, хто її потребує, особливо якщо на кону стоїть життя. Наразі у нас є троє хворих учнів, які потребують фінансової підтримки для боротьби із серйозними захворюваннями. Раніше ми проводили різні ярмарки та масові заходи, аби зібрати кошти. Однак із введенням карантину вирішили організувати акцію “Монетки на життя”, — розповів директор школи Олег Слушний.

Гроші збирають для трьох школярів навчального закладу. Серед них двоє учнів, які мають онкологічні захворювання, та дівчина з ДЦП. Допомоги потребують Анастасія Мейко з 6-А класу, у якої торік виявили саркому Юінга (злоякісна пухлина кісткового скелету – ред.) та Олексій Буйненко з 4-Г. Валерія Дробинко із 10-А має дитячий церебральний параліч і щороку проходить реабілітацію за кордоном. Наразі дівчина навчається на педагогічному патронажі – індивідуальна форма навчання, при якій вчителі приходять до учня додому, – пише Vinbazar.com

У нас велика школа, у якій навчається 1528 учнів, що становить 46 класів. Тому якщо кожен відгукнеться – вийде хороша сума. Власне цю ідею мені подали з учнівського самоврядування. Адже  у багатьох є скарбнички, де і досі лежать моменти, що вже вийшли з обігу. Але якщо цих кілька назбираних копійок везти до банку на обмін, враховуючи близько десяти гривень за дорогу в обидві сторони, стає навіть невигідно. А в нашому випадку вони можуть врятувати життя, – продовжує директор.

Як розповів Олег Слушний, акцію розпочали 23 листопада. Для монет виділили великі бутлі з-під рідкого мила. За добу їх встигли заповнити наполовину. У переддень Дня святого Миколая зібрані кошти відвезуть до банку. Після обміну гроші передадуть батькам хворих школярів.