ЩУПАЛЬЦІ РОСІЇ НА БАЛКАНАХ

Міністр оборони Сербії подякував міністру оборони РФ Шойгу за боротьбу з коронавірусом

“Вы помогли значительно больше, чем мы могли ожидать”: министр обороны Сербии оценил работу российских военных”, – під таким заголовком публікується матеріал на Російському пропагандистському ресурсі “Балканист”, повідомляє Кий-інфо

«Я хотел бы воспользоваться этим моментом, чтобы поблагодарить за все, что вы сделали для нашей страны в столь тяжелое время. Вы нам помогли значительно больше, чем мы могли ожидать, благодаря моему личному другу – министру Сергею Шойгу, который всегда приходил к нам на помощь», – Олександр Вулін, міністр оборони Сербії.

Нагадаємо: за результатами розслідування Іловайської трагедії притягнуто до кримінальної відповідальності 89 осіб, у тому числі 43 громадянина РФ, серед яких 20 високопосадовців, у тому числі 11 осіб із числа керівництва Збройних сил РФ (Міністр оборони РФ Сєргєй Шойгу, його перший заступник Валєрій Гєрасімов та ще 9 генералів). Указаних осіб оголошено в розшук, судом надано дозвіл на їх затримання.

Варто зазначити, що ресурс “Балканист” засновано всього два роки тому в 2018 році. Досить професійний сайт з постійним наповненням аналітики та притаманною риторикою про “фашизм” та “всьо прапала у США”. Однак проросійська політика ведеться дуже тонко, фактично з натяками без різких закидів. Тому висновок, що Росія має неабиякі плани щодо Балкан більш ніж очевидний.