Щойно звільнена за хабар суддя з ОАСКу Власенкова за 2020 рік заробила майже мільйон гривень

Сьогодні Третя дисциплінарна палата ВРП вирішила внести подання про звільнення судді Окружного адмінсуду м.Києва Олени Власенкової. 3 роки тому, Власенкову спіймали при отриманні хабаря, - написав Маселко.

Про це повідомляє kyiinfo з посиланням на громадського активіста та юриста Романа Маселка.

Її відсторонили та зараз судять у Вищому антикорсуді. Але весь цей час вона була суддею та справно отримувала зарплату. Так лише за 2020 рік вона заробила майже 900 тис.

Фундація DEJURE подала скаргу на суддю. ВРП мала розглянути її за 60 днів, але тягнула пів року. І ось сьогодні палата одноголосно вирішила звільнити Власенкову.


Маселко пояснює, що насправді у ВРП не було шансів ухвалити інше рішення, бо у них вже є стала практика про звільнення таких суддів.
Він припускає, що Власенкова не наближена до Вовка і явно не ключовою суддею ОАСКу. І вважає, що нею вирішили пожертвувати для того, щоб зімітувати боротьбу з корупцією.


Загалом ВРП продовжує покривати Вовка та його наближених суддів, про що яскраво свідчить розгляд скарг на самого Вовка. Хоча є сигнали про готовність зливати шефа ради власного порятунку., – резюмує він.