ЩОЙНО ПУТІН ЗАЯВИВ, ЩО ВЛАДА УКРАЇНИ НЕ ХОЧЕ ПЕРЕМИР’Я АДЖЕ ОПИРАЄТЬСЯ НА НАЦІОНАЛІСТІВ

ОНОВЛЮЄТЬСЯ: щорічна велика прес-конференція президента Росії Володимира Путіна, що зараз відбувається онлайн в його резиденції, яка в Ново-Огорьово

Кий-інфо повідомляє, що на запитання про перспективи нормалізації  Відносин між Україною та Росією очільник країни агресора відповів так:

«Що стосується перспектив розвитку відносин між Україною та Росією. То це у більшій мірі залежить від української влади. Я зараз не кажу, що від України. А саме від української влади. Практично всі попередні голови держави і, до речі, діючий Володимир Олександрович Зеленський приходили з лозунгом припинення конфлікту на Донбасі, приходили з лозунгом об’єднання країни, а також, у підсумку, на побудові відносин з Росією, але нічого не виходить. Тому що, коли вони приходять до влади, то спираються на більшість виборців, а коли потрапляють у владу, то починають коливатися і постійно оглядатися, це через відсутність політичної мужності, вкрай націоналістичні сили і процес замирає».

Також на цій прес-конференції стало відомо, що:

  1. Путин не вакцинувався від коронавірусу своєю вітчизняною вакциною.

2. На питання “Чому весь час ростуть ціни?” Путін відповів, що всьому причина коронавірус.

3. Щодо води на окупованому півострові Крим? Путін зібрався шукати воду під Азовським морем.

“Путин озвучил предложения по добыче пресной воды из-под Азовского моря. Эта вода может быть использована для водоснабжения городов Крыма”.