Щоб керувати стадом: Росгвардія і ФСВП закупляють автозаків і спецзасобів на рекордну суму

Російські силові структури нарощують закупівлі автозаків, броньовиків і спецзасобів.

В цілому Росгвардія і ФСВП витратять 903 млн рублів з федерального бюджету, щоб поповнити автопарки, а також склади зброї і захисних засобів, підрахували «Відкриті медіа» на основі даних порталу держзакупівель.

ФСВП придбає для своїх бійців 2000 протиударних щитів «Авангард М» за 14,7 млн ​​рублів і 2000 комплектів для захисту від ударів «Щиток» за 13,9 млн рублів.

Крім того, арсенал співробітників служби поповниться десятьма кулестійкими щитами «Баклер-К-Л». Відомство готове заплатити за їх покупку до 1,8 млн рублів, або по 177 091 рублів в розрахунку на один виріб. Такий щит призначений для захисту співробітників ФСВП «від елементів стрілецької зброї», говориться в техзавданні аукціону.

Крім того, до 14,3 млн рублів співробітники ФСВП витратять на 1400 електрошокерів Ешу-200. На відповідний тендер раніше звернуло увагу «МБХ Медіа». Гранати «Полум’я-М» і ГДМ повинні поставити в головний центр інженерно-технічного забезпечення та зв’язку ФСВП до 30 вересня і 1 листопада відповідно, випливає з техзавдання.

Нагадаємо, сьогодні прес-секретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков сказав, що в Росії низькі пенсії ,адже країна переживає “чорні полоси”, чому цих “полос” не видно при закупівлі спецзасобів не уточнює.