Що відомо про вбивство юриста Ірини Ноздровської

Вона кілька років домагалася вироку для п’яного водія, який збив її сестру. Родичі та друзі засудженого неодноразово погрожували їй розправою.

Тіло юриста Ірини Ноздровської знайшли 1 січня біля селища Демидов. Журналіст Володимир Тимофийчук у себе на сторінці зазначив , що правоохоронці знайшли її оголеною у водоймі. Цю інформацію підтвердила поліція та голова профспілки МВС Ілля Ківа. Ірині Ноздровській було 38 років. У неї залишилася батьки і донька.

Родичі заявили про її зникнення 29 грудня. Вранці того дня вона поїхала на роботу, а ввечері не повернулася додому. Останній раз Ноздровська виходила на зв’язок з матір’ю близько 17.00. Після цього її телефон був поза зоною досягнення. Поліція встановила останнє місцезнаходження її телефону – поблизу села Демидів, Вишгородського району, Київської області, де жінка проживала з донькою.

Останні кілька років, Ірина Ноздровська домагалася справедливого вироку для Дмитра Россошанського. 30 вересня 2015 року він насмерть збив її рідну сестру, 26-річну Світлану Сапатинську. У загиблої жінки залишився 4-річний син Матвій. Після двох років суддівської тяганини Россошанського засудили до 7 років ув’язнення.

Результат пошуку зображень за запитом "дмитро россошанський"

Дмитро Россошанський, Фото: скрін сюжету ТСН

Россошанський був за кермом нетверезим, але суд цей факт не враховував.  Більше того чоловік вже фігурував у справах викрадення авто та пограбуванні, але жодного разу не був покараним. Рідний дядько Дмитра Россошанського з 1992 року обіймає посаду голови Вишгородського райсуду. Тому активісти та журналісти сумнівалися, що суддівський вирок буде справедливим.

Результат пошуку зображень за запитом "ірина ноздровська"

Ірина Ноздровська (зліва) разом з сестрою Світланою Сапатинською (праворуч), Фото: Ірина Ноздровська via Facebook

Відомо, що Ірині Ноздровській неодноразово погрожували друзі та родичі Россошанського.  З цього приводу було відкрито декілька кримінальних проваджень. Видання «Українська правда» згадує, що доньку Ноздровської Анастасію побили, щоб Ірина підписала документ, ніби не має жодних претензій до винуватця ДТП. Такий самий документ раніше підписав  і чоловік загиблої Світлани.

За два дні до зникнення Ірини, батько Дмитра Россошанського погрожував їй прямо у залі суду. «Ти погано скінчиш» сказав він 27 грудня. У цей день відбувалося судове засідання Апеляційного суду з приводу амністії Россошанського. Чоловіку майже вдалося вийти на волю, але суд подовжив строк утримання його під вартою ще на 60 діб.

Після вбивства з ноутбука загиблої Ірини, начебто, зникла уся переписка жінки у Facebook. Через що неможливо встановити з ким вона спілкувалася напередодні загибелі. Більше того до відділку поліції з її донькою Анастасією приїхав дивний чоловік, який представився далеким родичем. Він сказав, що родина Ірини, не має більше претензій до Дмитра Россошанського. Коли чоловік побачив у відділку поліції камери спостереження, то швидко вийшов з приміщення. Зараз він перебуває у розшуку. Донька загиблої, Анастасія, не змогла відповісти на жодне питання слідчих, з приводу цього чоловіка.