СБУ затримала автобуси з тітушками на Харківщині, які працювали на РФ

Вони хотіли дестабілізувати ситуацію і створити "картинку для росЗМІ".

В рамках масштабних антитерористичних навчань на Харківщині попереджено проникнення на територію області кількох груп тітушок загальною кількістю понад 60 осіб.

Автобуси з тітушками були затримані на під’їздах до Харкова з боку Донецька, Дніпра та Полтави. Всі ці особи є мешканцями інших регіонів України і не мають жодного відношення до Харківської області, повідомили у пресслужбі СБУ.

За наявною інформацією, ці групи були направлені до Харкова на замовлення однієї з проросійських політичних сил України для проведення протестних акцій у місті, а також провокування громадського невдоволення та масових протиправних дій під час проведення чергової сесії Харківської міської ради.

Зазначені акції мали на меті дестабілізувати громадсько-політичну ситуацію в регіоні та створити вигідну керівництву Росії “картинку” для обґрунтування можливих актів агресії РФ проти України.

Фото: ssu.gov.ua

Правоохоронці Харківщини, використовуючи усі передбачені законом засоби, припиняють можливі протиправні дії.

Координаційна група Антитерористичного центру відслідковує можливі спроби радикальних угруповань зловживати правом громадян на проведення масових заходів, метою яких є провокування заворушень та інших дій антигромадської спрямованості.

Наш канал в ТГ https://t.me/kyiinform

КГ АТЦ реагує на факти здійснення будь-яких злочинів. Ми вживаємо відповідні заходи з їх припинення, проведення невідкладних слідчих дій та направлення матеріалів за підслідністю

Раніше стало відомо, що СБУ заблокувала несанкціоноване втручання в радіочастоти підрозділів ООС на Донбасі.