СБУ ЗАКРИЛА ПРОВАДЖЕННЯ ЩОДО ПОГРОЗ ПОРТНОВА ПРОКУРОРУ

Про це повідомили в Офісі генпрокурора у відповіді на запит «Слідства.Інфо». Там зазначили, що підставою для закриття провадження щодо погроз правоохоронцю стала

Про це повідомили в Офісі генпрокурора у відповіді на запит «Слідства.Інфо». Там зазначили, що підставою для закриття провадження щодо погроз правоохоронцю стала «відсутність складу кримінального правопорушення».

«За результатами досудового розслідування слідчим прийнято рішення про закриття кримінального провадження на підставі п.2 ч.1 ст.284 КПК України (закриття кримінального провадження через відсутність в діянні складу кримінального правопорушення, — ред.)», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, за інформацією «Слідство.Інфо», заступник глави Адміністрації президента часів Януковича Андрій Портнов погрожував співробітнику Генеральної прокуратури Олександру Божку та ексочільнику управління спецрозслідувань Сергію Горбатюку.

Зазначається, що навесні цього року Божко отримав повідомлення з погрозою перетворити його на «шматок лайна».

28 березня кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Київської області відмовилася притягнути до відповідальності колишнього заступника голови Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрія Портнова за погрози працівнику Офісу генерального прокурора Олександрові Божку.

Згодом «Слідство.Інфо» повідомило, що Портнов 30 березня знову погрожував працівнику Офісу генерального прокурора Олександрові Божку.