СБУ викрила схему легалізації іноземців в Україні через “Офіс президента”

Правоохоронці провели обшуки за місцями проживання двох організаторів та вилучили: мобільні телефони та носії інформації з копіями документів іноземних громадян; бланки звернень до міграційних органів; переписку організаторів та інші доказові матеріали щодо їх причетності до легалізації іноземних громадян.

Служба безпеки України заблокувала діяльність угруповання, учасники якого організували механізм незаконного в’їзду та легалізації іноземців в нашій країні. Ділки посилалися на не існуючі “зв’язки” з посадовцями в Офісі Президента.

Співробітники СБ України задокументували два факти отримання зловмисниками грошей на загальну суму понад $10 тис. Один іноземець вже в’їхав в Україну з країни Перської затоки, інший оплатив «”послуги” і чекав на запрошення, повідомили у пресслужбі спецпризначенців.

Оперативники спецслужби встановили, що організатори мали технічні можливості для підробки деяких офіційних українських документів. На їх підставі іноземець міг отримати паспорт громадянина України та документи для виїзду за кордон. Це відкривало замовникам шлях до країн ЄС.

Наш канал в ТГ https://t.me/kyiinform

Нагадаємо, що раніше фіктивний шлюб допоміг більше 200 іноземцям отримати українські паспорти.