СБУ ВИКРИЛА КОЛИШНЬОГО ПРАЦІВНИКА МВС, ЩО ПЕРЕЙШОВ НА БІК ТЕРОРИСТІВ

Про це повідомляє прес-служба СБУ. Контррозвідники СБУ задокументували протиправну діяльність двох учасників терористичної організації «ДНР». Одним з них виявився колишній співробітник МВС.

Згідно з даними слідства, в 2014-2015 роках підозрювані почали службу в військових відомствах проросійських терористів. Один з окупантів, колишній міліціонер МВС, на даний момент є заступником начальника штабу так званого «Окремого мотострілецького гвардійського батальйону». Другий є начальником підрозділу радіаційного, хімічного і бактеріологічного захисту незаконної «Гвардійської оперативно-тактичної групи «Кольчуга»».

Слідчі повідомили обом терористам про підозру у вчиненні злочинів за ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації і сприяння її діяльності) і ч. 2 ст. 260 (участь у діяльності незаконного збройного формування) Кримінального кодексу України у заочній формі.

Загалом у 2020 році Служба безпеки України розкрила 81 організоване злочинне угруповання, з них – 17 ОЗУ, в діяльності яких брали участь посадові особи владних структур. Службою безпеки викрито 536 корупційних злочинів: вимагання і отримання хабарів, привласнення або розтрата майна, зловживання впливом, владою або службовим становищем та інші.

Нагадаємо, що напередодні контррозвідники СБУ викрили та задокументували протиправну діяльність начальника так званої «Служби прикордонної охорони МДБ ДНР». Його підозрюють в причетності до діяльності бойовиків із захоплення і контролю кордонів.