СБУ вибачилася перед українським актором Томусяком, якого помилково внесла до “чорного списку”

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко звернувся до СБУ з проханням перевірити, як Томусяк потрапив до списку. До цього, 1 листопада, МКІП за поданням СБУ додало 32 акторів та інших учасників знімання російського пропагандистського фільму "Солнцепек" до списку осіб, які загрожують нацбезпеці України. У переліку значився також Томусяк.

СБУ ініціювала виключення актора Валентина Томусяка з переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України. Відповідне подання було направлене до Міністерства культури та інформаційної політики. Про це йдеться у коментарі пресслужби СБУ.

“Валентина Томусяка було внесено помилково, додаткова і детальна перевірка усіх поданих пропозицій буде здійснена окремо. СБУ приносить вибачення Валентину Томусяку”, – йдеться у повідомленні.

Служба безпеки раніше рекомендувала міністерству вжити відповідних заходів щодо осіб, які брали участь у зніманні російського пропагандистського фільму.

Оскільки прізвище Томусяка значилось серед учасників знімальної групи, він був включений до відповідного переліку. Однак детальне вивчення складу групи свідчить, що він не брав участі у фільмуванні.

Підписуйтесь на наш канал telegram