СБУ розкрила справу викрадення Олега Семінського

СБУ розкрила резонансне викрадення топ-менеджера газовидобувної компанії

“У Києві безвісти пропав глава правління одного з лідерів видобутку природного газу в Україні “Нафтогазвидобування” Олег Семінський.

Оголошення про зникнення Семінського висять на кожній станції метро, пише газета Сегодня. 38-річний Олег Семінський був одягнений у модельну норкову шапку й шкіряну куртку з коміром з норки фірми Zilli. Крім того, на бізнесмені були черевики 46-го розміру темного кольору фірми Gucci”, – писала УП в 2012 році.

Слідчі СБ України під процесуальним керівництвом Офісу Генпрокурора розкрили резонансне викрадення у 2012 році топ-менеджера приватної газовидобувної компанії. Наразі він є народним депутатом України від “Слуги Народу” , – повідомила СБУ.

Досудове слідство встановило, що замовив злочин колишній бізнес-партнер потерпілого.

Замовник був народним депутатом України кількох скликань та очолював Міністерство транспорту та зв’язку. Задокументовано, що до здійснення злочину він залучив групу виконавців, у тому числі представників «кримінального світу».

Потерпілого викрали і незаконно позбавили волі на понад 3 роки. Чоловіка систематично катували та вимагали виплатити замовнику злочину неіснуючий борг у 200 мільйонів доларів США.

У межах провадження повідомлено про підозру 5 особам, причетним до вказаних злочинів за ст. 127 “Катування”, ст. 146 “Викрадення людини” та ст. 189 “Вимагання” Кримінального кодексу України, – повідомили в СБУ.