СБУ ПРОВОДИТЬ ОБШУКИ В ГОЛОВНОМУ ОФІСІ “КИЇВВОДОКАНАЛУ”

Причини слідчих дій невідомі.

Про це повідомляє прес-служба підприємства в Facebook.

Співробітники ГУ СБУ в Києві проводять слідчі дії в головному офісі АК “Київводоканал”.

“У головному офісі ЗАТ” АК “Київводоканал” відбуваються слідчі дії, які проводить ГУ СБУ в м.Києві. Керівництво компанії відкрите до співпраці. Як тільки будуть подробиці, ми повідомимо докладніше, за умови, що це дозволить слідство “, – сказано в повідомленні.

ПАТ “АК” Київводоканал ” було створено в 2001 році шляхом перетворення однойменного державного комунального об’єднання столиці, створеного в 1992 році на базі Київського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства, заснованого в 1977 році. Основними акціонерами компанії, згідно з даними НКЦПФР, на четвертий квартал 2019 року є ПрАТ “Компанія” Київенергохолдинг “(67%) і департамент комунальної власності Київської міськдержадміністрації (25,46%).

У 2017 році прокуратура Києва намагалася через суд повернути у власність територіальної громади 12,73% акцій “Київенерго”, 61% “Київгазу” і 67% “Київводоканалу”, які були відчужені за 230 млн грн, що на думку правоохоронців, в 4 рази менше реальної ринкової вартості.Київська міська рада в червні 2004 року прийняв рішення про створення “Київенергохолдингу” разом з кіпрськими компаніями Densec Limited і Zarova Limited.

Приєднуйтесь до нашого каналу в телеграм https://t.me/kyiinform