СБУ МОВЧИТЬ ПРО ТИСК НА РЯБОШАПКУ У СПРАВІ СТЕРНЕНКА, – АДВОКАТ НАЄМ

Сергію Стерненко не вручили підозру. Гарна перевірка реакції суспільства, - написав адвокат Масі Наєм.

Також Наєм розібрав дослівно, що на його думку означає сьогоднішній пост СБУ у Фейсбук: «Активізація навколо цієї справи в інформаційному полі є нічим іншим, як свідомим намаганням загострити ситуацію в публічній площині та створити додаткові можливості для подальшого тиску на розслідування. Яке, на жаль, не поверне до життя вбиту раніше людину».

  1. «Активізація навколо цієї справи в інформаційному полі…». Активізацію в інформаційному полі почали проросійські депутати. Як наслідок – суспільство вийшло на захист. Але ж хто там питає про акцію – тільки про реакція в фокусі СБУ.

Це як і у справі: напали, Сергій захищався. Винен, бо захищався?

  1. «…є свідомим намаганням загострити ситуацію в публічній площині…». А не з цією метою кимось (?) були злиті матеріали кримінального провадження?
  2. «…для подальшого тиску на розслідування». Тобто те, що Р. Рябошапка казав про тиск на нього – СБУ не коментує? Не трактує як тиск? А вимога депутатів вручити підозру при тому що вони аж ніяк не адвокати потепрілих – не тиск?
  3. «Яке, на жаль, не поверне до життя вбиту раніше людину». Читати: «помер, на жаль, не Стерненко, а його нападник»? Це як сказати, що людина вкрала гроші , але йому їх, на жаль, не вистачило для гарної вечірки».

В той момент, коли одна людина вийшла полювати на іншу із зброєю – це вже не може бути «на жаль».

Найближчими днями буде пресконференція. Де будуть деталі справи, – Наєм.