СБУ ліквідувала злочинне угрупування, яке тероризувало Южне

Учасники банди залякували, тероризували та викрадали мешканців і гостей міста.

Співробітники Служби безпеки України провели спецоперацію із затримання чотирьох учасників злочинного угруповання на Одещині. Про це інформує СБУ.

За попередніми даними слідства, до складу групи входили уродженці однієї із закавказьких країн із кримінальним минулим. Вони, створюючи штучні конфліктні ситуації, вимагали з потерпілих великі суми грошей та майно. Аби змусити «жертв» заплатити, фігуранти застосовували психологічний тиск і фізичну розправу.

Як встановила СБУ, зловмисники готували викрадення місцевого мешканця. Через погрози вбивством вони намагалися «вибити» з потерпілого земельну ділянку, ринкова вартість якої становить близько 200 тис. грн. Чоловіки змушували потерпілого переоформити землю на них за нібито погашення неіснуючого боргу.

Було встановлено місце перебування всіх учасників угруповання. На момент спецоперації зловмисники перевозили власника земельної ділянки у багажнику автомобіля, до нього застосовували тортури.

Наразі слідством встановлюються інші факти вимагання «боргів».

Заходи з викриття зловмисників проводились спільно зі слідчими Національної поліції під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.

Підписуйтесь на наш канал telegram