Санкції проти телеканалів: чи є в Козака російський паспорт?

Такі думки висловлює на своїй сторінці в соцмережі екснародний депутат Ігор Луценко

Указ Президента щодо запровадження санкцій щодо Козака (довіреної особи Медведчука) і його трьох російських телеканалів гаряче підтримую на людському рівні. Дійсно, там, на цих телеканалах, зараз гола російська військова пропаганда. Указом про запровадження санкцій має бути зруйновано інформаційну мережу ОПЗЖ/Росії – ЗІКу, 112-му і Newsone не можна буде користуватися радіочастотним ресурсом України, надавати послуги з ретрансляції/розповсюдження телепрограм/надання і тому подібне, – пише Ігор Луценко.


Далі політик резюмує: це було б правильно, але на рівні права і політики ж скажу, що це – кричуща безграмотність. Санкції можна запроваджувати (Закон про санкції) щодо ІНОЗЕМНИХ осіб!
Відтак, або завтра Зеленський вивалює як доказ іноземний паспорт Козака, або відрубає голову тим “правникам”, котрі порадили йому таке підписати.

Юристи також додають, що Закон про санкції говорить: ст 1 ч.2: . “Санкції можуть застосовуватися з боку України по відношенню до …юридичної особи, яка знаходиться під контролем іноземної юридичної особи чи фізичної особи-нерезидента… “…”та інші суб’єкти, які здійснюють терористичну діяльність.”

Однак, чи є Козак визнаним “терористом” – це питання. Тому суди в цьому питанні будуть, і до чого вони призведуть буде цікавими, як для медійного кола, так і для суспільства.

В підсумку Ігор Луценко пропонує свої послуги президенту Володимиру Зеленському та послуги його друзів юристів щоб перемогти у вирішенні даного питання.